Header image

Ponuka

Masážny salón Viktória ponúka tieto masáže:

Klasická masáž (30, 60 alebo 90 minút)
Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva – napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia. Čo je však možno najdôležitejšie – celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvázať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku.

Športová masáž (30, 60 minút)
Aplikuje sa ako u zdravých výkonných športovcov, tak aj u rekreačných športovcov ako bežný doplnok ich prípravy. Ovplyvňuje celkovú zdatnosť, výkonnosť a odolnosť športovcov. Udržiava dobrú fyzickú a psychickú kondíciu, skracuje regeneráciu svalov po aktívnom výkone a odstraňuje únavu po fyzickej záťaži. Vhodná pre klientelu s aktívnou svalovinou. Vačšinou sa pri športovej masáži používajú masážne emulzie, alebo liehové prípravky, tzv. športovky. Športová masaž umožňuje nepomerne rýchlejší spôsob zotavenia unavených svalov ako pomocou iných relaxačných metód. Pomocou masáže sa dá upravovať celkové vegetatívne ladenie organizmu, zlepšovať prekrvenie organizmu a stimulovať nervovú sústavu.

Aromatická masáž (30, 45 alebo 60 minút)
Táto masáž je naša špecialita. Masáž zakaždým vyvoláva príjemný pocit energetického naplnenia, prináša absolútny kľud, zároveň uvoľňuje dušu a telo. Vyvážené zlúčenie rôznych techník masáže, striedanie jemných a silnejších dotykov, postupný prechod a zmena rytmu, použitie vibračných a preťahovacích metód robia túto masáž efektívnym nástrojom na prebudenie často spomalených funkcií lymfatického a krvného systému ľudí s malou pohyblivou aktivitou. Vzhľadom k tomu, že táto masáž z väčšiny sa vykonáva veľmi pomalými a jemnými pohybmi, je masáž nielen čistiaca a posilňujúca, ale predovšetkým masáž hlboko relaxačná a teda veľmi príjemná. Pri tejto masáži sa používajú príjemné vône prírodných olejov, či už olivových alebo slnečnicových, ako napríklad ylang ylang, santalové drevo, jazmín a pod. Nechajte sa hýčkať dotykmi a vôňou.

Reflexná masáž chodidiel (30 minút)
Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Tlačením a trením bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na šľapaji chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány. Tlakom a masírovaním reflexných plôšok na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Inými slovami, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a po masáži má človek pocit ľahkých nôh.